Modelka, której pitbul odgryzł górną wargę staje się gwiazdą TikToka [drastyczne zdjęcia]
Modelka, której pitbul odgryzł górną wargę staje się gwiazdą TikToka [drastyczne zdjęcia] Modelka, której pitbul odgryzł górną wargę staje się gwiazdą TikToka [drastyczne zdjęcia]

Kiedy pibul urwał 24- letniej Amerykance górną wargę i kawałek nosa, dotychczasowe życie dziewczyny runęło. Jednak skomplikowana operacja i długotrwałe leczenie sprawiłl, że dziewczyna odzyskała radość życia i natchnęła do podzielenia się swoimi przeżyciami w social mediach.

Brooklin Khoury ma 24 lata i mieszka w Kaliforni. Jest zawodową skaterką i modelką.

3- ego listopada 2020- ego roku pitbul należący do jej krewnej zaatakował Khoury i odgryzł jej górną wargę i kawałek nosa.

Cztery lata i 400 tysięcy dolarów później (tyle kosztowała operacja twarzy) warga została zrekonstruowana poprzez pobranie skóry z nadgarstka, a dziewczyna może kontynuować karierę modelki na Insta.

"Moj lekarz określił mnie mianem projektu artystycznego - powiedziała w rozmowie z Good Morning America - uformował, przesunął i na nowo ukształtował wargę, tak jak uznał, że powinno być".

Khoury czeka jeszcze kilka zabiegów, w tym wytatuowanie górnej wargi.

Póki co odkryła nowy sposób monetyzowania swojej strategii - opowiada o swoich przeżyciach na TikToku i motywuje swoich obserwatorów o duchowym rozwoju, jaki się w niej dokonał.

Zdjęcia: Instagram Brooklin Khoury

0.13424015045166