Wysokiej klasy meble kuchenne z 15-procentowym rabatem
Wysokiej klasy meble kuchenne z 15-procentowym rabatem Wysokiej klasy meble kuchenne z 15-procentowym rabatem

W studiach Verle Küchen trwa promocja, w której premiowany jest zakup mebli kuchennych. Zamów swoją zabudowę jeszcze we wrześniu i ciesz się wyjątkową jakością za niższą cenę. Sprawdź, jak skorzystać z rabatów.


Meble Verle Küchen


Verle Küchen to producent mebli modułowych, z pomocą których można tworzyć zabudowy idealnie dostosowane do wymiarów i kształtu pomieszczenia. Kolekcje Verle – a jest ich ponad 20 – są na tyle uniwersalne, że z ich pomocą urządzimy nie tylko kuchnię, lecz także salon, garderobę, przedpokój, pralnię czy łazienkę. Wysoka jakość mebli, potwierdzona 5-letnią gwarancją, daje pewność, że sprawdzą się one również w bardziej wymagających pomieszczeniach. Co więcej, produkty Verle Küchen wytwarzane są na zamówienie w renomowanych niemieckich fabrykach.


15% rabatu na meble Verle Küchen


Przez cały wrzesień trwa promocja, w której marka Verle Küchen udziela 15-procentowego rabatu na wszystkie swoje kolekcje. Niezależnie od tego, czy marzy nam się kuchnia nowoczesna, klasyczna, w stylu skandynawskim albo prowansalskim, teraz możemy urządzić ją znacznie taniej. Wystarczy udać się do wybranego studia partnerskiego Verle Küchen i skorzystać z kompleksowych usług aranżacji kuchni. Od projektu aż po montaż mebli – w salonach Verle otrzymujemy profesjonalną opiekę na każdym etapie tworzenia zabudowy kuchennej. Ale to nie wszystko, bo kupując meble wraz z urządzeniami marki Siemens, możemy liczyć na dodatkowy bonus.

 


Rabat od Verle i „5 lat spokoju” od Siemens


Przy zakupie mebli Verle Küchen wraz z AGD marki Siemens możemy zyskać dodatkowe 3 lata gwarancji na nasze nowe urządzenia. Jedyne, co musimy zrobić, by cieszyć się aż 5-letnią ochroną, to w przeciągu miesiąca od zakupu zarejestrować nasze sprzęty, wypełniając formularz na stronie: www.program2plus3.pl. Wyposażając kuchnię we wrześniu w salonach Verle Küchen, zyskujemy zatem podwójnie!

 


Nowoczesne rozwiązania w ofercie Verle


Verle Küchen to nie tylko meble modułowe. W ofercie marki znajdziemy też systemy, dzięki którym praca w kuchni staje się niezwykle komfortowa. Wskazać tu można chociażby automatycznie otwierane i zamykane fronty szafek wiszących, szafki typu cargo, wysuwane półki czy kosze na prowadnicach. Jednym z wyjątkowych produktów Verle – niespotykanych u innych producentów – są blaty Xtra. To niezwykle efektowne blaty, które posiadają antybakteryjną powłokę, a więc sprzyjają zachowaniu higieny w kuchni.


Promocja na meble Verle – gdzie można skorzystać?


W całej Polsce funkcjonuje już ponad 20 salonów partnerskich, w których możemy zamówić meble modułowe Verle Küchen, a także sprzęty AGD czy inne elementy wyposażenia kuchni, w tym oświetlenie, dekoracyjne dodatki i akcesoria. W każdym z nich czekają na nas wyspecjalizowani projektanci oraz doradcy, którzy pomogą nam dobrać kuchenne urządzenia na miarę naszych potrzeb. Dokładny adres najbliższego studia możemy łatwo znaleźć, wchodząc na stronę: https://verle-home.com/siec-studiow/.

0.13453888893127