Zapykaj online w niezłe gry na pyk.pl
Zapykaj online w niezłe gry na pyk.pl Zapykaj online w niezłe gry na pyk.pl

Dzisiaj na posty.pl zagościł wpis pseudo reklamowy. Do naszej dzidowo-postowej rodzinki dołączył nowy serwis z grami multiplayer pyk.pl i o nim teraz. Idealny na jesienne wieczory ze znajomymi. Na razie mamy 4 gry, ale spokojnie z czasem pojawi się ich więcej.

Oto gierki, w które już teraz możecie zagrać:

Ostre dzidy

Ostrzeżenie! Wciąga na długie godziny! Grasz na własną odpowiedzialność. Najlepsze rozgrywki dla 3-6 osób. Zasady są proste jak dzida. Prowadzący (w każdej kolejce kolejna osoba) zagrywa kartę (dzidę), którą inni gracze uzupełniają najlepszymi dzidami ze swojej puli kart. Na koniec prowadzący wybiera najostrzejszą jego zdaniem dzidę.

Możecie tworzyć swoje talie, stosując swoje najbardziej odjechane teksty.

Matrioszku

Alternatywna wersja kółko i krzyżyk. Tu, jak w życiu, rozmiar ma znaczenie. Swoje pole lub przeciwnika możesz pokryć większym pionkiem. Zadaniem gracza podobnie jak w oryginale jest ułożenie 3 pionków jednego koloru w linii: pion, poziom lub przekątna.

Zdecydowanie łatwiej tu o rozstrzygnięcie niż w zwykłym, nudnym kółko i krzyżyku.

Kółko i krzyżyk do 5

Odmiana gomoku, gry logiczno-strategicznej wymyślonej w Japonii w VII wieku p.n.e. Celem każdego z graczy jest ułożenie nieprzerwanego łańcucha dokładnie pięciu symboli własnego koloru (w poziomie, pionie lub po przekątnej). Na pewno to znasz, teraz możesz zmierzyć się z kimkolwiek chcesz.

Kalambury

Kalambury, to klasyk, którego nie trzeba przedstawiać. Kolejni gracze wybierają hasło, rysują je, tak aby pozostali jak najszybciej zgadli. Wygrywa gracz, który pierwszy wpadnie na właściwe hasło. Grajcie najlepiej w 3 i więcej osób!.

 

Zapraszaj znajomych do wspólnego grania na pyk.pl przesyłając dowolnym komunikatorem link do swojego pokoju. Nie masz znajomych? Nie szkodzi! Można stworzyć pokój i poczekać aż ktoś dołączy do Ciebie.

To świeżutka wersja, więc jeśli znajdziecie jakiś błąd, to śmiało możecie nas informować o tym na naszej grupce testerów Pyk.pl - grupa testerów lub pisząc maila na adres info@pyk.pl.

 

0.13204097747803