Last Minute FM - CREEPYPASTA
Last Minute FM - CREEPYPASTA Last Minute FM - CREEPYPASTA

Codziennie dokładnie o północy na częstotliwości 12.2 MHz nadawana jest audycja "Śmierć" na nieznanej stacji "Last Minute FM". Jeśli chcesz posłuchać tej audycji, postępuj tak, jak ci każę. O godzinie 23:58 rozluźnij się i przełącz radio na częstotliwość 12.2 MHz.

Poczułeś się dziwnie? Jeśli tak, to oddaj się temu uczuciu, jeśli nie to znaczy, że się spóźniłeś. Dziwnie zaczniesz się czuć jakieś 15 sekund przed godziną 00:00, lecz gdy ta godzina nastanie, z radia zacznie się wydobywać przeraźliwy krzyk, krzyk tak straszny, że będziesz chciał zamknąć oczy. Nie rób tego za nic w świecie.

Nieważne, że się boisz. Zacząłeś, to skończ. Jeśli mimo wszystko zamknąłeś oczy, nie otworzysz ich nigdy więcej, twój głos zamieni się w głos demona i to ty będziesz krzyczał w radiu kolejnego szaleńca, który spróbuje odsłuchać tej audycji.

Jeśli jednak nie zamkniesz oczu, zacznie się właściwa audycja. Wszystko zacznie się od mrocznej listy, w której usłyszysz swoje imię, imiona twojego rodzeństwa i imiona rodziców. W audycji podadzą tragedie ze skutkami śmiertelnymi każdego z nich, włącznie z tobą, i to właśnie od Ciebie zależy, czy uda ci się jakoś tym tragediom zapobiec.

Posłuchaj tej creepypasty w formie podcastu

0.14018702507019