FANI NA BACZNOŚĆ! Miłośniczka "Shreka" znalazła w filmie scenkę „dla dorosłych”
FANI NA BACZNOŚĆ! Miłośniczka "Shreka" znalazła w filmie scenkę „dla dorosłych” FANI NA BACZNOŚĆ! Miłośniczka "Shreka" znalazła w filmie scenkę „dla dorosłych”

Kathy_martinez05 po obejrzeniu wszystkich części "Shreka" postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami na Tik Toku pewnym odkryciem. Zauważyła w jednym z fragmentów filmu scenkę "dla dorosłych", którą udostępniła na swoim profilu.

W "szokującej" scenie Lord Farquaad (główny rywal Shreka w walce o serce księżniczki Fiony – tak tylko przypominam, jakbyście zapomnieli o tym, albo w ogóle nie oglądali „Shreka”) leży w łóżku, popijając koktajl i prosząc lustro, aby pokazało mu jego przyszłą żonę. W lustrze pojawia się obraz Fiony, która z rozmarzeniem patrzy przez okno w wieży. W tym momencie pod kołdrą Farquaada pojawia się uwypuklenie. Władca rzuca szybkie spojrzenie pod nakrycie, naciąga je gwałtownie na siebie i odwraca wzrok z zakłopotaniem.

Obserwatorzy tiktokerki w komentarzach napisali, że wcześniej myśleli, że Farquaad rozlał koktajl, a inni zaś pisali, że po obejrzeniu tego, stracili swoją niewinność. Muszę się wam przyznać, że oglądałam „Shreka” przedwczoraj i jakoś nieszczególnie zwróciłam uwagę na tę scenę. Mój nieskalany zdrożnymi myślami mózg nie zauważył tam nic nietypowego. Ale od dziś będę już inaczej patrzeć na tego małego kurdupla.

Źródło: [1]

Autorem artykułu jest Meiv

0.091977834701538