W Cyberpunk 2077 znaleziono nawiązanie do Harry'ego Pottera, które tłumaczy dziwne zachowanie postaci
W Cyberpunk 2077 znaleziono nawiązanie do Harry'ego Pottera, które tłumaczy dziwne zachowanie postaci W Cyberpunk 2077 znaleziono nawiązanie do Harry'ego Pottera, które tłumaczy dziwne zachowanie postaci

Podczas gdy skrupulatni analitycy zajmują się liczeniem aktywnych graczy w Cyberpunk 2077 po wydanych łatkach, sami gracze nie ustają w poszukiwaniach easter egg’ów w ulubionej grze. Niedawno użytkownikowi reddita o nicku thesailorscout udało się znaleźć małe odniesienie do uniwersum Harry'ego Pottera.

Tuż przy jednej ze ścian Night City znajduje się słynny ukryty peron. W Cyberpunku 2077 zmienił on nazwę na "Peron 69 ¾". Na ścianie również wyraźnie widać plamę krwi – najprawdopodobniej mugolka próbowała dostać się do świata magii. Niestety skończyło się to dla niej fatalnie.

Użytkownicy forum docenili humor twórców, a nawet stworzyli własną teorię. Dziwne zachowanie postaci, na które tak często zwracają uwagę gracze, zostało teraz wyjaśnione w prosty sposób. Postacie z Cyberpunka ewidentnie są czarodziejami, dlatego można zaobserwować, jak przechodzą przez różne przedmioty, a nawet wzlatują w powietrze. Są to jednak tylko spekulacje graczy i nikt nie zna prawdy, jeśli w tej grze istnieje jakaś prawda.

Źródło: [1]

Autorem artykułu jest Meiv

0.11758399009705