Zezowate szczęście Oliwki, czyli ukochana kotka internetu
Zezowate szczęście Oliwki, czyli ukochana kotka internetu Zezowate szczęście Oliwki, czyli ukochana kotka internetu

Odebrano ją w opłakanym stanie, a teraz jest kocią boginią.

Pewnego razu po amerykańskich ulicach błąkała się chuda kocica o poklejonym smołą futerku. Była wyjątkowa - skośne oczy i nierozwinięta szczęka, przez co od razu wzbudziła litość u ludzi. Miała bardzo przyjazny charakter i czuło się, że chce być kochana. Szczęściara dostała imię Olive i wkrótce stała się międzynarodową instaqueen. Ponad 160 tysięcy osób obserwuje jej konto, na którym kotka prezentuje swą rozczulającą fizjonomię.

Wychowana przez ulice Long Island niejedno przeszła i odtąd potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji. Gdy jacyś nad wyraz mili ludzie odnieśli ją do schroniska Almost Home, nie broniła się. W końcu nad jej czarnym losem miała zapalić się lampka błyskowa ze smartfona.

"Zezowate szczęście" prześwietlono w schronisku i rozpoczęto proces rehabilitacji. Odrestaurowane zdrowie Olive i oczy, z których każde patrzyło w inną stronę przykuły uwagę Michelle. Dziewczyna wiedziała, że to przeznaczenie, którego nie da się oszukać.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Olive (@crazy_eyes_olive)

Od tej pamiętnej chwili Olive mieszka z Michelle pod jednym dachem. Kotka ma ostrożne podejście do życia - początkowo jest wycofana i cicha, ale kiedy się oswoi z nowymi ludźmi,  zaczyna się otwierać i ufać. Jest wtedy bardziej aktywna i lubi się bawić. W wolnych chwilach uwielbia spać na parapecie i przytulać się do Michelle.

Pomimo istniejących problemów neurologicznych Olive żyje jak zwykła kotka i lubi swoje proste kocie radości. Niezależnie od wad wzroku dobrze widzi i porusza się na rozważnych łapkach. Jedynie karmienie nastręcza pewnych trudności z powodu kłopotów z gryzieniem, dlatego Michelle daje jej specjalną karmę. 

Michelle regularnie wrzuca foty swej Oliwki, a fanów wciąż przybywa. Trudno nie pokochać tak fotogenicznej instagramerki. Kicia skradła serca tysięcy ludzi, dzięki czemu wielu obserwujących po raz kolejny zrozumiało, że wewnętrzne piękno jest ważniejsze niż zewnętrzne.

Obczajcie galerię tej słodkiej oryginałki.  

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Olive (@crazy_eyes_olive)

0.13401103019714