Niesamowite tatuaże, które wyglądają jakby zostały wyszyte w skórze
Niesamowite tatuaże, które wyglądają jakby zostały wyszyte w skórze Niesamowite tatuaże, które wyglądają jakby zostały wyszyte w skórze

Zawsze chcieliście zrobić sobie tatuaż, ale nie mogliście znależć czegoś oryginalnego? A może nosicie już dziary i szukacie pomysłu na kolejną? W tym artykule znajdziecie coś, co Was zainspiruje. 

Pewien tatuażysta, Min Zumi, pracownik Authentic Ink w Sydney, w Australii, opanował bardzo charakterystyczny styl tatuażu. Na ciałach swoich klientów rysuje niesamowite wzory w 3D, do złudzenia przypominające naszywki na tkaniny - normalnie takowe przyszywamy sobie np. w celu ozdobienia kurtki dżinsowej. Ten artysta sprawia jednak, że taki wzór może pojawić się także na naszym ciele. Projekty Min Zumi wyglądają bardzo realistycznie, a sam twórca przykłada ogromną wagę do detali. Każda z linii, które umieszcza, doskonale naśladuje wygląd szwów.

Pracując w ten sposób, tatuażysta oddaje również hołd popkulturze. Wytatuował m.in. Kazooie, Son Goku czy Kaczkę Daisy. Pasja Min Zumi rozpoczęła się, kiedy sam zrobił pierwszy tatuaż.  - To było bardzo ekscytujące. Rezultat był świetny, a ja zdałem sobie sprawę, że chcę mieć możliwość projektowania i wywoływania takich samych emocji w innych. 

Min Zumi rozwinął swój styl poprzez żmudne badania i współpracę z innymi profesjonalistami w tej dziedzinie. - Wspaniała twórczość i umiejętności innych artystów są jak paliwo. To mnie motywuje. Nieustannie badam dzieła sztuki i szukam inspirujących dzieł, aby móc tworzyć lepsze projekty dla moich klientów - wyjaśnił artysta. 

- To właśnie drobne szczegóły, na które składają się między innymi cienkie linie o różnych kolorach i odcieniach, tworzą tę niesamowitą iluzję nici wszytych w skórę. Skomplikowany projekt sprawia, że moje tatuaże są wyjątkowe i delikatne - wyjaśnił tatuator, podkreślając znaczenie rysowania każdej linii z najwyższą starannością. - Proces wymaga dużo planowania i koncentracji, ale sprawia także sporo radości. 

Każdy projekt i sesja są rzecz jasna inne, ale typowy tatuaż zajmuje od 3 do 6 godzin. Usługi tatuażysty kosztują około 200 dolarów za godzinę. Być może poniższe wzory zainspirują Was do własnych projektów. Miłego przeglądania!

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8.

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

Źródło: [1]

0.16042113304138