"W lesie dziś nie zaśnie nikt" czyli pierwszy polski horror skierowany do szerokiej publiczności
"W lesie dziś nie zaśnie nikt" czyli pierwszy polski horror skierowany do szerokiej publiczności "W lesie dziś nie zaśnie nikt" czyli pierwszy polski horror skierowany do szerokiej publiczności

13 marca 2020 premierę będzie miał polski horror "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Tak, też jesteśmy w szoku, że to nie film wojenny, gangsterski, ani też komedia romantyczna - złota trójca polskiej kinematografii XXI wieku.

Film w reżyserii Bartosza Kowalskiego, autora nagradzanego filmu "Plac Zabaw", opowiadać ma o grupie nastolatków pochłoniętych przez technologię, którzy trafiają na obóz offline. W lesie czyhać będzie na nich śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy wyjdą z tego cali? O tym dowiemy się już niebawem. 

Ciężko o wydanie choć połowicznych opinii na podstawie krótkich teaserów dostępnych w sieci, niemniej cieszy nas fakt, że ktoś próbuje zrobić coś nowego w polskim kinie. Liczymy też, że dialogi będą słyszalne lepiej niż w wielu rodzimych produkcjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło:
www.instagram.com/p/B7X_4X_nwYY/?utm_source=ig_embed
www.filmweb.pl/film/W+lesie+dzi%C5%9B+nie+za%C5%9Bnie+nikt-2020-842425
www.wprost.pl/prime-time/10290125/pierwszy-taki-horror-a-zagra-w-nim-julia-wieniawa-jest-teaser-w-lesie-dzis-nie-zasnie-nikt.html

0.132493019104