Dobry początek roku na Epic Game Store. Trzy gry do pobrania bez opłat
Dobry początek roku na Epic Game Store. Trzy gry do pobrania bez opłat Dobry początek roku na Epic Game Store. Trzy gry do pobrania bez opłat

Epic Games Store walczy o graczy jak może. Skutecznym narzędziem okazało się udostępnianie darmowych gier. Wraz z rozpoczęciem 2020 roku pojawiły się trzy nowe propozycje.

Pierwsza z nich to Steep, czyli coś dla fanów sportów zimowych. Można powiedzieć, że jest to gra zręcznościowa inspirowana tymi dyscyplinami, którą wyróżnia fakt, że zapewnia pełną swobodę. Nie tylko więc pędzi się przez - oczywiście – otwarty świat. Można go eksplorować, podziwiać, szukać ukrytych ścieżek i kolejnych punktów, z których rozpocznie się następne wyzwanie. Można jej zarzucić, że jest nudna, ale jaki tam jest nastrój! I to jeszcze za darmo. Do 9 stycznia do  godziny 17:00.

Dalej mamy Darksiders Warmastered Edition i Darksiders II Deathinitive Edition. Robi się ciekawiej? Pewnie, bo nie dość, że za darmo, to jeszcze nowsze, podrasowane wersje oryginalnych produkcji, na co wskazują przedłużone nazwy. Darksiders jest serią dobrze ocenianych gier akcji z elementami RPG, gdzie głównymi bohaterami są jeźdźcy Apokalipsy. Te dwie propozycje również można zdobyć bez opłat na Epic Games Store do 9 stycznia, godzina 17:00.

 

0.082521915435791