Popek + Dr Alban - co wyjdzie z tego nietypowego duetu?
Popek + Dr Alban - co wyjdzie z tego nietypowego duetu? Popek + Dr Alban - co wyjdzie z tego nietypowego duetu?

Popek, raper i zawodnik MMA, to dość kontrowersyjna postać w świecie showbiznesu, choć przez jakiś czas było o nim cicho. Twórca postanowił jednak przypomnieć o sobie i tym sposobem na Youtube wleciał teledysk do utworu, który nagrał razem Dr Albanem. To właśnie on jest twórcą hitu z lat 90., który sampluje Popek. It's My Life to kawałek, który podbił listy przebojów w Szwecji, Włoszech, Austrii, Niemczech, Holandii i Belgii. Jednak czy nowa wersja Popka ma szansę powtórzyć ten sukces?

- "It’s My life" włączam nad ranem, nagrywam hit z Dr Albanem - rapuje Popek w nowej odsłonie popularnej niegdyś piosenki. O współpracy z gwiazdą muzyki eurodance fani dowiedzieli się z Instagrama rapera, na którym opublikował ich wspólne zdjęcie. Natychmiast pojawiły się pytania o ewentualną współpracę muzyków, która właśnie została oficjalnie potwierdzona. Dr Alban, a właściwie Alban Uzoma Nwapa, to szwedzki dentysta nigeryjskiego pochodzenia, którego piosenki 30 lat temu królowały na dyskotekach w całej Europie. Obecnie twórca ma 62 lata. Oprócz udziału w nowej wersji It's My Life, Dr Alban wystąpił także w teledysku do utworu.

Wideoklip zadebiutował na youtube 12 sierpnia, a po siedmiu godzinach od premiery zdobył 240 tysięcy wyświetleń. Wygląda więc na to, że fani rapera są zadowoleni z efektów współpracy Popka z Dr Albanem. Za odświeżenie utworu z lat 90. odpowiada również dj i producent muzyczny, Claysteer, który również pojawia się w teledysku.

Jak brzmi nowa wersja It's My Life? Ocenę więc pozostawimy Wam. Poniżej znajdziecie teledysk.

Źródła: [1][2]

0.15015196800232