Przebierają się w ciuchy pozostawione w ich pralni i robią furorę na Instagramie
Przebierają się w ciuchy pozostawione w ich pralni i robią furorę na Instagramie Przebierają się w ciuchy pozostawione w ich pralni i robią furorę na Instagramie

Seniorzy z Tajwanu nie próżnują i nie poddają się pandemicznej nudzie. Postanowili zabawić kilka osób przebierając się w ubrania, które pozostawili ludzie w ich pralni. Dziadek z babcią stworzyli amatorskie sesje modowe, które na Instagramie obserwuje już kilkaset tysięcy osób.

Od 14 lat małżonkowie Chang Wan-ji (83 lata) i Hsu Sho-er (84 lata) są właścicielami pralni Wansho na Tajwanie. Przez lata zgromadzili setki ciuchów, których klienci nigdy nie odebrali. Odzież czekała aż do teraz, gdy staruszkowie nadali jej drugie życie. Wszystko przez wnuczka Reefa Changa, który zaproponował im wykorzystanie ubrań w sesjach foto.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 萬秀的洗衣店|WANT SHOW as young (@wantshowasyoung)

Podczas fotografowania para bawi się znakomicie. Wygląda też, jakby ich małżeństwo dostało nowych kolorów. Stylizacje, które wybierają będą obowiązywać w sezonie jesiennym 2020 oraz letnim 2021. Trendy są następujące: full kolor, energia, szałowe okulary i kapelusze, wporzo apaszki, przyduże marynarki i garsonki, szkocka krata, motywy paskowe.

Kilka ich pierwszych postów przyciągnęło uwagę dziennikarzy New York Timesa i to sprawiło, że świat dowiedział się o poszukujących modowych wrażeń staruszków. Wraz z wielką popularnością ruszyła lawina komentarzy pod zdjęciami. Obecnie na profilu jest 633 tysiące obserwujących i 26 postów. Sprawdźcie sami wantshowasyoung.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 萬秀的洗衣店|WANT SHOW as young (@wantshowasyoung)

-  Nie miałem pojęcia, że ​​tak wielu obcokrajowców zainteresuje się moimi dziadkami  -  powiedział w rozmowie z NYT zaskoczony wnuczek.  - Nie mieli nic do roboty. Widziałem, że nudzili się i szukali czegoś, co rozjaśni ich życie.

Dziadkowie również doceniają wsparcie Changa i chwalą go przed dziennikarzami: "Jego kreatywność dała zarówno nam, jak i innym ludziom radość".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez 萬秀的洗衣店|WANT SHOW as young (@wantshowasyoung)

Chang Wan-ji i Hsu Sho-er niedawno obchodzili diamentowe gody, bo są ze sobą od 61 lat. Ich małżeństwo zostało zaaranżowane w 1959 roku przez rodzinę panny młodej. Są szczęśliwymi rodzicami dwóch synów i dwóch córek, dziadkami sześciorga wnucząt. 

Ich przykład udowadnia, że życie zaczyna się po osiemdziesiątce.

źródło: [1]

0.15267586708069