Momoa, znany z filmu Aquaman, zrobił uroczą niespodziankę żonie
Momoa, znany z filmu Aquaman, zrobił uroczą niespodziankę żonie Momoa, znany z filmu Aquaman, zrobił uroczą niespodziankę żonie

Jason Momoa, aktor znany między innymi z Gry o tron Aquamana, wykonał niedawno bardzo piękny gest dla swojej żony, Lisy Bonet. Gwiazdor postanowił odrestaurować jej pierwszy samochód, Forda Mustanga z 1965 roku.

52-letnia obecnie aktorka kupiła go w wieku 17 lat i była z nim bardzo związana, jednak po tylu latach auto przeżyło było w kiepskim stanie. Mustang miał jednak zbyt dużą wartość sentymentalną dla aktorki, aby mogła się go pozbyć. Bonet zatrzymała więc samochód i planowała go odnowić we właściwym czasie.

Minęło 14 lat, a Mustang wciąż rdzewiał. Momoa wpadł na pomysł, aby w tajemnicy zabrać zdezelowany samochód do Divine 1 Customs, ekipy zajmującej się profesjonalnym odnawianiem aut. Decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Mustang został odrestaurowany, a efekt jest naprawdę niesamowity - samochód wygląda jak nowy. To jednak nic w porównaniu z radością, którą sprawił swojej żonie.

Bonet była w szoku, kiedy zobaczyła swoją "pierwszą miłość" w zupełnie nowym wydaniu. Momoa nagrał także relację z odnawiania Mustanaga oraz reakcję swojej partnerki na tę niespodziankę. Bonet nie zastanawiała się długo i od razu wybrała się z rodziną na przejażdżkę.

Para aktorów jest w związku od 2017 roku i ma razem dwójkę dzieci. Wcześniej Bonet była żoną Lenny'ego Kravitza. Trójka celebrytów trafiła też jakiś czas temu na pierwsze strony gazet, a dziennikarze oceniali ich przyjacielskie relacje, po tym jak Kravitz złożył Jasonowi życzenia z okazji urodzin na Instagramie. 

Poniżej możecie zobaczyć resztę zdjęć z odnawiania samochodu, a także film, który nakręcił Momoa. Nie da się zaprzeczyć, że aktor zawiesił bardzo wysoką poprzeczkę w kwestii robienia niespodzianek dla swojej drugiej połówki. 

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11.

12. 

13. 

14.

15. 

Źródła: [1][2]

0.14064002037048