Niezwykła wizyta - kobieta znajduje na swoim ganku małe rysie
Niezwykła wizyta - kobieta znajduje na swoim ganku małe rysie Niezwykła wizyta - kobieta znajduje na swoim ganku małe rysie

Przygotujcie się na dzienną dawkę słodyczy. Artystka Kathy Maniscalco natknęła się na dość niecodzienne zjawisko - rodzina przyjaznych rysiów rudych wybrała sobie jej ganek na miejsce odpoczynku. Kobieta, mieszkająca w Sante Fe w Nowym Meksyku, postanowiła podzielić się tą wizytą ze światem i tym sposobem możemy podziwiać te urocze kociaki.

Z początku 3 kocięta siedziały wraz ze swą mamą na murku, a dwa inne nieco bliżej, na werandzie. Kathy poza zdjęciami nagrała również film, na którym dwa małe rysie miauczą do kamery, a inne wylegują się przed jej drzwiami. Artystka powiedziała, że planuje na podstawie zdjęć namalować obraz tej rodzinki. Trzeba przyznać, że pomysł jest niezły. W międzyczasie możemy podziwiać te dzike koty na zdjęciach poniżej.

Kobieta zmieściła filmy z rysiami w sieci. Najwyraźniej było to wydarzenie na tyle niespotykane, że zainteresowała się tym również stacja KOB 4, która przeprowadziła z nią wywiad. - Pomyślałam, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe - powiedziała. - Mama karmiła swoje młode, a później kociaki zaczęły się bawić. Nagrywałam więc krótkie klipy video, aby to uwiecznić.

Według Kathy rysie zachowywały się tak, jak każde inne koty: relaksowały się i przeciągały po drzemce. - Widziałam ich małe, nakrapiane brzuszki, a później czyszczącą kociaki mamę. Nie mogłam uwierzyć, że jestem dosłownie kawałeczek od nich. Na szczęście rodzinka nie miała nic przeciwko byciu nagrywaną.

Później kobieta zauważyła, że dwa malce relaksują się na werandzie nieco dalej. - Były takie spokojne. Pomyślałam wtedy, że to może być przesłanie dla niektórych z nas, abyśmy też wrzucili na luz - dodała kobieta. Rysie po czterech godzinach odpoczynku ruszyły w swoją stronę. Kathy poinformowała, że ​nawet zupełnie obce osoby kontaktowały się z nią za pośrednictwem Facebooka, aby podziękować za udostępnienie uroczych treści, które pomogły im podnieść się na duchu w tych trudnych czasach.

Źródło: [1]

0.1434531211853