Pornhub wspiera małe firmy, bo w czasie pandemii rozmiar ma znaczenie
Pornhub wspiera małe firmy, bo w czasie pandemii rozmiar ma znaczenie Pornhub wspiera małe firmy, bo w czasie pandemii rozmiar ma znaczenie

Serwis znany nie tylko z publikowania treści dla dorosłych, ale i różnych ciekawych akcji, postanowił realnie pomóc niewielkim firmom. W ostatnich miesiącach Pornhub ratował pszczoły w akcji BeeSexual i rozdawał konta premium za darmo, by uprzyjemnić swym użytkownikom lockdown.

Teraz w ramach najnowszej inicjatywy "Big Package" serwis zaoferował darmową przestrzeń reklamową dla 100 małych firm z całego świata. Właściciele drobnych biznesów muszą się zgłosić i pozytywnie przejść weryfikację prowadzoną przez zespół ekspertów ds. marketingu. Kampania oczywiście jest związana z problemami finansowymi, jakie przechodzą małe biznesy w czasie pandemii.- Zauważyliśmy, że rozmiar ma znaczenie, w przypadku firm, które łatwiej wychodzą z pandemii. Już ponad 100 000 małych firm zostało trwale zamkniętych z powodu koronawirusa - powiedział Corey Price, wiceprezes serwisu. "Duży pakiet" dla małych firm pozwala dotrzeć do 130 milionów osób odwiedzających każdego dnia Pornhub. Baza użytkowników składa się z różnych grup demograficznych i jest doskonałą grupą odbiorców dla reklam różnego typu - dodał.

Serwis Pornhub przekazał również materialną pomoc dla służb medycznych na świecie.

- 15 000 masek chirurgicznych dla techników i ratowników medycznych w Nowym Jorku oraz dla inspektorów straży pożarnej.

- 15 000 masek chirurgicznych dla Mundurowego Stowarzyszenia Strażaków (UFA) w Nowym Jorku.

- 20 000 masek chirurgicznych dla szpitala Mount Sinai South Nassau.

- 50 000 euro dla różnych organizacji europejskich na zakup dodatkowych masek i sprzętu medycznego, w tym dla Dein Quarantäne Engel / Deutsches Rotes Kreuz w Niemczech, Croce Verde di Vicenza we Włoszech, España vs Coronavirus, Mascarillas AQUÍ AHORA i Material Sanitario para Hospitales Públicos ESPAÑA w Hiszpanii.

- 25 000 dolarów dla Sex Workers Outreach Project (SWOP), funduszu pomocy prostytutkom w sieci SWOP-USA.

- 10 000 dolarów dla Free Speech Coalition (FSC), stowarzyszenia non-profit zrzeszającego członków branży rozrywki dla dorosłych.

Pornhub podwajał również wszelkie darowizny przekazane na fundusz awaryjny FSC w wysokości dodatkowych 20 000 USD. Z pewnością są to odczuwalne kwoty dla wyżej wymienionych podmiotów, ale jak mawiają złośliwi, serwis od ich przekazania "nie zbiednieje".

Źródło: [1]

0.14942812919617