Najdłuższa masturbacja i waginoatletyka, czyli 8 seks rekordów z Księgi Guinnessa
Najdłuższa masturbacja i waginoatletyka, czyli 8 seks rekordów z Księgi Guinnessa Najdłuższa masturbacja i waginoatletyka, czyli 8 seks rekordów z Księgi Guinnessa

W Księdze Rekordów Guinnessa znajdują się wspaniali sportowcy olimpijscy, ale i koleś z najdłuższymi paznokciami na świecie. A co z najdłuższym orgazmem? W księdze są też takie podrozdziały, do których niewielu dotarło. Poniżej znajdziecie kilka wyczynów z sekretnej części dostępnej od lat 18. Ostrzegamy! Mogą sprawić, że poczujecie się przeciętni.

Najdłuższa masturbacja

Masanobu Soto rozsławił swój kraj w jednej z tych dziedzin, z których i tak „słynie” Japonia. Z dumą masturbował się przez 9 godzin i 58 minut. Pobił tym samym o 28 minut poprzedni rekord świata, który również należał do niego.

Najdłuższy pocałunek

W 2013 roku Ekkachai i Laksana Tiranarat z Tajlandii lecieli w ślimaka przez 58 godzin, 35 minut i 58 sekund. Nie spali, nie jedli, nawet nie robili sobie przerw na toaletę. Całowali się usta-wicznie. W Księdze Rekordów Guinnessa odnotowano, że zwycięzcy przytulili nagrodę pieniężną oraz dwa pierścionki z brylantem.

Maksymalna ilość dzieci

Może to mniej erotyczny rekord, ale z biologii wiemy, że jednak związany z seksem. W XVIII wieku odnotowano, że niejaka pani Vassiljeva ze wsi Shuya w Rosji urodziła 69 dzieci. 16 par bliźniaków, 7 zestawów trojaczków i 4 zestawy czworaczków. 27 ciąży za jednego życia. Takie rzeczy to tylko w Rosji.

Najwięcej orgazmów na godzinę

W 1966 roku lekarze z Centrum Studiów Małżeńskich i Seksualnych w Kalifornii odnotowali, że jedna ich pacjentka doszła 134 razy w ciągu godziny. Nie znane są bliższe okoliczności tej przyjemności.

Rozmiar piersi 102ZZZ

Nie, to nie jest tablica rejestracyjna samochodu. Annie Hawkins-Turner jest posiadaczką największych naturalnych piersi na świecie o rozmiarze 102ZZZ. Pierwszy stanik zaczęła nosić w wieku 10 lat, a gdy trafiła do szkoły nie mogła zmieścić się w ławce. Niektórzy ludzie mają problemy. Duże problemy.

Największa orgia świata

Pod pewnym względem Japończycy nie słyną z wielkości, ale to właśnie u wyspiarzy miała miejsce największa orgia. Wzięło w niej udział 250 mężczyzn i kobiet. Wydarzenie posiadało swoistą choreografię – pary uprawiały seks w tych samych pozycjach i tym samym rytmie. Dziwne, że grupa Bloodhoung Gang nie zrobiła do tego teledysku.

Najdalszy wytrysk

Robi się obleśnie, ale już zaraz kończymy. Niejaki Horst Schultz ejakulował na odległość 6 metrów. Prędkość wytrysku wynosiła 68 kilometrów na godzinę w terenie zabudowanym. 

Najsilniejsza wagina

Tatyana Kozhevnikova jest nieoficjalnie właścicielką rekordu w nieistniejącej kategorii Podnoszenie ciężarów pochwą. Kobieta jest w stanie unieść do 14 kilogramów za pomocą swoich dowcipnych mięśni. 

Źródło: [1]

0.15703082084656