Wypowiedź Ewy Kopacz okrzyknięta najlepszą z najgorszych według plebiscytu "Biologiczna Bzdura Roku"
Wypowiedź Ewy Kopacz okrzyknięta najlepszą z najgorszych według plebiscytu "Biologiczna Bzdura Roku" Wypowiedź Ewy Kopacz okrzyknięta najlepszą z najgorszych według plebiscytu "Biologiczna Bzdura Roku"

Zobacz, jaką wpadkę musiała zaliczyć była premier, by oficjalnie zwyciężyć w 4. edycji plebiscytu. 

Głosowanie na Biologiczną Bzdurę Roku zakończyło się 12 stycznia 2020 roku. W najnowszej odsłonie plebiscytu oddano 52 480 głosów. Twórcą konkursu jest Łukasz Sakowski prowadzący blog "To tylko teoria. Biolog trzyma rękę na pulsie i śledzi wypowiedzi znanych osób na tematy związane z medycyną, chemią, biologią, dietetyką czy psychologią. 

Wiele słynnych osób wypowiedziało się w tych dziedzinach w 2019 roku. Nominowani byli m.in. Natalia Siwiec, Wojciech Cejrowski, Jessica Mercedes i oczywiście Ewa Kopacz, która nie miała sobie równych. W jednej ze swoich wypowiedzi wyraziła przekonanie, że za czasów dinozaurów żyli ludzie. 

Na drugim miejscu uplasowały się działaczki z Dziewuchy Dziewuchom, które uznały, że "Otyłość nie jest przyczyną chorób". Trzecie miejsce zajął Wojciech Cejrowski ze swoją opinią: "Szczepionki wiadomo, że zabijają. W znaczącym procencie zawierają trucizny."

Pozostali:

4. Konrad Berkowicz, poseł Konfederacji: "Nie ma czegoś takiego jak orientacja seksualna."

5. Rafał Aleksander Ziemkiewicz, publicysta: "Karpie nie mają co prawda systemu nerwowego."

6.Natalia Siwiec, celebrytka: "Nie ma dowodów naukowych potwierdzających, że czerniak występuje od słońca. Ani dowodów, że promieniowanie UV zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia raka skóry."

7. Anna Puślecka, dziennikarka: "Czy wiesz, jakie są najczęstsze czynniki wywołujące raka piersi? Picie wody z kranu."

8. Jessica Mercedes, influencerka: "Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą negatywne wibracje zawiści. Woda kryształowa wzmacnia pamięć, nadaje jasności myślom, podnosi nastrój, ułatwia koncentrację."

9. Ewa Rembiałkowska, wykładowczyni na SGGW i ekocelebrytka: "Pasze modyfikowane genetycznie mają zły wpływ na zdrowie zwierząt laboratoryjnych."

10. Jarosław Sachajko, poseł Kukiz'15: "Wszystkie składniki typu "E" nie mają nic wspólnego z naturalną substancją."
 

Serdecznie gratulujemy!


Więcej znajdziesz na: www.totylkoteoria.pl

0.18593907356262