12 life-hacków z lat 90., które dziś są bezużyteczne
12 life-hacków z lat 90., które dziś są bezużyteczne 12 life-hacków z lat 90., które dziś są bezużyteczne

Wszystko, co przyniósł nam rok 2020 sprawia, że lata 90. wydają się być utraconym rajem. Dziwne trendy i dopiero raczkująca technologia przywołują wspomnień czar u wszystkich, którzy byli w tym czasie dziećmi lub nastolatkami. Nie da się ukryć, że świat wygląda zupełnie inaczej niż 30 lat temu. Zwłaszcza w temacie technologii rozwój jest niezaprzeczalny. Kto by wtedy pomyślał, że telefony będą służyć nam nie tylko do kontaktowania się z innymi, lecz także do robienia zdjęć, odtwarzania muzyki, oglądania filmów i seriali, grania w gry i tak dalej. 

Nie wiadomo, co przyniesie nam przyszłość w tej kwestii. Z pewnością przez wydarzenia, które spotkały nas w ostatnim czasie, myślenie o tym, co dopiero nas czeka, powoduje pewną dozę niepokoju. Dlatego dziś cofniemy się w przeszłość i pośmiejemy z life-hacków, które miały swoje zastosowanie w latach 90., lecz aktualnie są kompletnie bezużyteczne. 

1. Jeśli chcesz pobrać piosenkę, rozpocznij pobieranie przed pójściem spać, dzięki temu powinno być około 99% kiedy wstaniesz. 

2. Jeśli Twoja myszka się zacina, wystarczy wyciągnąć kulkę i ją wyczyścić. 

3. Jeśli nie wiesz jak gdzieś dojechać, wydrukuj sobie wskazówki dojazdu. Już nigdy się nie zgubisz. 

4. Nigdy nie wyłączaj komputera przed pojawieniem się komunikatu "możesz bezpiecznie wyłączyć komputer". 

5. Jeśli Twoja gra nie działa, wyciągnij kasetę z konsoli i w nią dmuchnij. 

6. Trzymaj jednorazowy aparat w schowku w samochodzie. Jeśli będziesz miał stłuczkę, aparat przyda się do zrobienia zdjęć, które mogą być dowodem w sądzie. 

7. Nie zapomnij zdjąć panelu z radia jak wysiadasz z samochodu. 

8. Jeśli u Twojego Tamagotchi pojawiły się skrzydła, oznacza to, że postanowił on wrócić na swoją rodzimą planetę. Nie ma jednak powodów do rozpaczy. Wystarczy włączyć w tym samym czasie pierwszy i trzeci przycisk, po czym pojawi się na ekranie nowe jajko gotowe do wyklucia.

9. Pamiętaj, aby Twoje najważniejsze pliki miały więcej niż 1,45 megabajta. Dzięki temu nie będzie możliwości wgrania ich na dyskietkę. 

10. Twoja gra komputerowa zacina się? Wystarczy, że uruchomisz tryb turbo, poprzez naciśnięcie przycisku na obudowie. 

11. Jeśli chcesz mieć powodzenie wśród pań, zrób sobie fryzurę na wczesnego Justina Timberlake'a. 

12. Boisz się, że ktoś przeczyta twój pamiętnik? Schowaj go do pudełka po kasecie z filmem, którego nikt nie ogląda.

Źródła:[1][2]

0.1173849105835