Meksykanin wypił viagrę dla byków. Miał erekcję przez trzy dni
Meksykanin wypił viagrę dla byków. Miał erekcję przez trzy dni Meksykanin wypił viagrę dla byków. Miał erekcję przez trzy dni

Mężczyzna chciał zaimponować swojej nowej dziewczynie i zażył przed randką lek, który zwykle podaje się bykom zapładniającym, by zwiększyć ich siłę działania. 

Mieszkańcowi miasta Reynosa zależało na zaskoczeniu partnerki swoją siłą i wytrzymałością. Nie wymyślił jednak nic lepszego niż przyjmowanie leku dla bydła, który jest odpowiednikiem ludzkiej viagry. W celu nabycia medykamentu przedsiębiorczy macho udał się aż do sąsiedniego stanu, jednak romantyczne plany ostatecznie się nie ziściły.

Erekcja była godna uwagi, ale tak silna i bolesna, że uniemożliwiła mężczyźnie uprawianie seksu. Z ogromnym bólem męczył się przez trzy dni i ciągle miał nadzieję, że członek powróci do naturalnego stanu. Nie było zmiany, więc mężczyzna udał się do lekarza. Groziła mu amputacja penisa.

Meksykanin przeszedł operację w klinice Reynos, stan pacjenta po operacji nie jest zgłaszany.

Priaprizm to bolesna erekcja utrzymująca się przez długi czas. Jeśli trwa dłużej niż cztery godziny, konieczne jest zapewnienie opieki medycznej. W przypadku nieudanych prób drenażu pacjentów wykonywane są operacje chirurgiczne, podczas których zastój krwi z penisa usuwany jest fizycznie. Dla niektórych pacjentów po leczeniu normalne życie seksualne jest praktycznie niemożliwe i oferuje się protezę penisa.

 

źródło:
fishki.net
i.dailymail.co.uk
0.095440864562988