Statek kosmiczny, plaża i pokój hippisa - wszystko w jednym, niepozornie wyglądającym domu
Statek kosmiczny, plaża i pokój hippisa - wszystko w jednym, niepozornie wyglądającym domu Statek kosmiczny, plaża i pokój hippisa - wszystko w jednym, niepozornie wyglądającym domu

Wyobraźcie sobie, że chcecie kupić dom. Co robicie najpierw? Większość z nas udaje się po pomoc do Google. Zaczynacie szukać, ale niestety wymarzony dom jest poza zasięgiem waszego budżetu. Zaniżacie standardy, aż znajdujecie dziwne, ukryte klejnoty za niską cenę. Aczolwiek pewnie nie natrafiliście jeszcze na taki dom.

Pewien użytkownik Twittera podzielił się odkryciem dość niezwykłej nieruchomości, znajdującej się w Pittsburghu, w stanie Pensylwania. Z zewnątrz wygląda ona zupełnie przeciętnie, lecz wszystko się zmienia, gdy wejdziecie do środka. Robi się coraz dziwniej i dziwniej z każdym postawionym krokiem. Można poczuć się trochę jak Alicja w Krainie Czarów albo podróżujący w czasie czarodziej. Dom wygląda bowiem dosłownie, jakby zawierał w sobie wszystkiego po trochu z każdego gustu. Ewentualnie jakby utknął w jakiejś dziwnej pętli czasu. 

Ten niezwykle barwny dom kupić można za niecałe 160 tysięcy dolarów. Post użytkownika, który poinformował na Twitterze o tej nieruchomości, przykuł uwagę wielu osób - zdobył aż 92 tysiące lajków i 19,5 tysiąca retweetów. Niektórzy żartowali, że cena za dom jest wyjątkowo niska, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że znajduje się tam mały "statek kosmiczny". 

To nie jest jedyna zaskakująca rzecz, jaką można tam znaleźć. To niegdysiejsze ranczo, które zostało przekształcone w dwupiętrowy dom, zawiera w sobie salon stylizowany na XIII-wieczny zamek, bibliotekę, do której wchodzi się po drabinie, oraz małego, gadającego kosmitę, który nas wita. 

Ale to nadal nie wszystko! Znajduje się tam także kuchnia, z której przez właz można dostać się do warsztatu oraz pralni. Są tam również spiralne schody prowadzące do sypialni i pokoju gościnnego. A skoro już o sypialniach mowa, to jedna z nich wygląda jak prywatna plaża pod dachem, inna jak gniazdko hippisa z lat 70. - znajduje się tam też łóżko wodne. Z kolei w ogródku na tyłach domu można cieszyć się basenem oraz patio. Trzeba przyznać, że ktoś, kto projektował tę niesamowitą posesję, miał bardzo bujną wyobraźnię. Poniżej możecie zobaczyć resztę zdjęć z domu. Chcielibyście w takim mieszkać? Jedno jest pewne - drugiego takiego nie znajdziecie!

1.

2.

3.

4.

5. Wspomniany wcześniej kosmita

6.

 

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Źródło: [1]

0.15298986434937