Bugatti Chiron Hermes, jedyny egzemplarz
Bugatti Chiron Hermes, jedyny egzemplarz Bugatti Chiron Hermes, jedyny egzemplarz

Mając niemal nieograniczoną ilość pieniędzy, ludzie wydają krocie na realizację różnych pomysłów. Manny Khoshbin zapragnął samochodu, który będzie połączeniem dwóch francuskich firm – Bugatti oraz Hermesa.

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, wówczas Khoshbin postanowił kupić Bugatti Chirona. Początkowo Manny wpłacił zaliczkę w postaci $250 000 na zakup Chirona. Po kilku miesiącach doszedł jednak do wniosku, że pragnąłby czegoś więcej. Właśnie wtedy wpadł on na pomysł, by namówić dwie firmy do współpracy.

Samochód prezentuje się doskonale. Zewnętrzna część samochodu Bugatti ze wstawkami Hermesa, m.in koła oraz tylna konsola wykończona tzw. Hermes Cray robi wrażenie. Jednak dopiero wnętrze samochodu to majstersztyk i tutaj należy się duży ukłon w stronę firmy Hermes. Skóra z unikalnym kaszmirowym materiałem oraz tkaniną z wełny z przepięknym motywem konia wraz z tapicerowanym koniem to po prostu majstersztyk!

Auto posiada 1500 koni mechanicznych i pomimo faktu, że jest to Bugatti, to jednak auto prezentuje się nad wymiar spokojnie, głównie dzięki swoim stonowanym kolorom. Bestia w ubiorze spokoju.

źródło:
instagram.com/mannykhoshbin

0.14283895492554