Tego jeszcze nie grali! GTA 5 za darmo od jutra (14 maja) w Epic!
Tego jeszcze nie grali! GTA 5 za darmo od jutra (14 maja) w Epic! Tego jeszcze nie grali! GTA 5 za darmo od jutra (14 maja) w Epic!

Jak podaje serwis gry-online.pl od 14 maja można będzie za friko zdobyć pełną wersję Grand Theft Auto 5! Epic Games Store wielokrotnie zaskakiwał szalonymi promocjami, ale tym razem platforma wrzuca stosunkowo nową, wyczekiwaną grę, którą od maja 2019 do lutego 2020 kupiło 10 milionów ludzi. Dotychczas GTA 5 rozeszła się w ponad 120 milionach sztuk na całym świecie.

Grę w wersji Premium Edition będzie można pobrać od 14 do 21 maja. To wydanie zawiera także dostęp do Grand Theft Auto Online i inne dodatki. Pamiętajcie, że jeśli w tym okresie dodacie grę do swojej biblioteki w Epic Games Store, produkcja pozostanie u was, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

GTA 5 zajęło w ostatnim Top 10 siódmą pozycję, ale dwa tygodnie temu było NR 1. Nie trzeba przypominać, że gra plasuje się w ścisłej czołówce na brytyjskim i amerykańskim rynku.

Szóstka na horyzoncie?

Mimo świetnej sprzedaży, autorzy GTA zarabiają przede wszystkim na mikropłatnościach w wersji online. Żeby z nich korzystać, trzeba mieć pełną wersję GTA 5, więc dzięki tej promocji wzrośnie liczba graczy.

Kto wie, czy ten ruch marketingowy nie jest częścią kampanii związanej z GTA 6, o której mówi się coraz głośniej. Podobno gra jest już na ukończeniu i być może niedługo dowiemy się, kiedy wystartuje.

źródło: [1]

0.11720299720764