Zabawy na śniegu: pijana kobieta trafiła do szpitala z odmrożeniami 3. stopnia, po tym jak uprawiała seks z hydrantem
Zabawy na śniegu: pijana kobieta trafiła do szpitala z odmrożeniami 3. stopnia, po tym jak uprawiała seks z hydrantem Zabawy na śniegu: pijana kobieta trafiła do szpitala z odmrożeniami 3. stopnia, po tym jak uprawiała seks z hydrantem

Samotność doskwiera wielu osobom w tym trudnym czasie. Zdarza się, że z desperacji ludzie czasem robią naprawdę dziwne i niebezpieczne rzeczy. Przykładem może być kobieta z Kanady, która upiła się i próbowała uprawiać seks z hydrantem przeciwpożarowym w trakcie 35-stopniowego mrozu.

29-letnia Amanda Martins z Edmonton w Kanadzie, po wielu nieudanych spotkaniach z Tindera desperacko szukała przygód. Kiepski dobór "partnera" to zdecydowanie eufemizm w sytuacji, w której się znalazła. Kobieta bowiem uznała, że zamrożony hydrant to najlepszy wybór, jaki miała pod ręką. Nie przewidziała najwyraźniej, że przedmiot przymarznie jej do genitaliów, powodując poważne odmrożenia, a ona sama utknie w tak groteskowym położeniu. 


O godzinie 4:30 nad ranem kobieta wykonała telefon na numer alarmowy, informując o tym, że przymarzła do hydranta przeciwpożarowego i potrzebuje natychmiastowej pomocy. Choć dyspozytorka nie potrafiła zrozumieć, co właściwie przytrafiło się Martins, z tonu jej głosu wyczuła, że sytuacja jest poważna, więc wysłała na miejsce robotników, policję i ratowników medycznych. 

Paru mężczyzn pracujących przy robotach drogowych dotarło na miejsce najszybciej. Robotnicy byli zszokowani, gdy zobaczyli, co się stało. Jason Cunningham, który jako pierwszy przybył na ratunek pani Martins, opisał to, co widział w wywiadzie dla stacji CBC.
- Na początku myśleliśmy, że po prostu opiera się o hydrant, ale kiedy podszedłem bliżej, zdałem sobie sprawę, że ma opuszczone spodnie i wtedy dotarło do mnie, o co chodzi. Cunningham powiedział, że on i jego współpracownik robili, co mogli, aby pomóc panikującej kobiecie. W końcu byli w stanie uwolnić ją z niewygodnej pozycji kilka minut po przybyciu.

Jason Cunningham

Cunningham przyznał, że był to z pewnością najdziwniejszy incydent, z jakim do tej pory miał do czynienia przez 13 lat swojej pracy. - Okropnie krzyczała i obrażała nas, gdy próbowaliśmy jej pomóc. Mówiąc zupełnie poważnie, nikt nie przeszkolił nas do tego, aby pomagać ludziom ważącym ponad 180 kg, którym zamarznięte hydranty utknęły w ciele. To cud, że byliśmy w stanie ją uratować - dodał mężczyzna. Ratownicy medyczni przybyli na miejsce w niecałe dwie minuty po tym, jak Martins została ściągnięta z hydrantu i zajęli się przemarzniętą kobietą. 

29-latka w stanie krytycznym została przetransportowana do szpitala, gdzie już czekali na nią lekarze, którym udało się jej pomóc. Kobieta odzyskała przytomność kilka godzin później, jednak dalej cierpiała z powodu odmrożeń drugiego i trzeciego stopnia, i była w stanie szoku. W związku z tą sprawą kanadyjskie władze ds. zdrowia wydały krótki komunikat przypominający obywatelom o tym, że nie należy bezpośrednio dotykać żadnych metalowych przedmiotów w temperaturze poniżej 0°C, a zwłaszcza uprawiać z nimi seks. 

 

Źródło: [1]

0.1326789855957