Właściwie to czemu nie zostaniesz głową Kościoła? Zagraj w Symulator Papieża
Właściwie to czemu nie zostaniesz głową Kościoła? Zagraj w Symulator Papieża Właściwie to czemu nie zostaniesz głową Kościoła? Zagraj w Symulator Papieża

Widzieliśmy symulatory prawie wszystkiego, ale tak wysoko twórcy gier jeszcze chyba nie sięgali. Jeśli przez całe życie marzyłeś zostać papieżem, a nie policjantem, to właśnie masz szansę. Wkrótce na platformie Steam pojawi się „Pope Simulator”.

Pracują nad nim Majda Games i Ultimate Games SA. Symulator ma być realistycznym wszechświatem z boskim elementem, w którym Ty jako papież spróbujesz zjednoczyć świat i zadowolić tłumy.

„Zmierz się z problemami współczesnego świata z punktu widzenia głowy Kościoła. Podejmuj decyzje, które będą miały wpływ na los ludzkości, nawracaj. Zaplanuj strategiczne działania Kościoła za pośrednictwem wiernych wysłanników. Zarządzaj podróżami na całym świecie. Walcz o pokój.” – tak brzmi opis gry.

Wśród funkcji gry znajdą się „Perswazja”, „Wiedza” i „Ofiara”. Jeśli zabraknie Ci mocy, możesz się pomodlić – podsumowując swoje osiągnięcia w danym dniu i odzyskując siły.

Nie ma jeszcze daty premiery, ale Steam twierdzi, że „wkrótce”. - Prace nad grafiką są na etapie wstępnym, a pierwszy zwiastun został wydany w celach ilustracyjnych. - powiedział prezes Ultimate Games Mateusz Zawadzki.

Obejrzyj zwiastun i zobacz, jak bardzo kręci cię Kościół.

źródło: [1]

0.13418197631836