Polskie studio VeCube pracuje nad grą osadzoną w Bieszczadach
Polskie studio VeCube pracuje nad grą osadzoną w Bieszczadach Polskie studio VeCube pracuje nad grą osadzoną w Bieszczadach

Powstaje najbardziej realistyczna gra w historii - Odludzie. Produkcja typu survival z akcją osadzoną w bieszczadzkich lasach wyjdzie jeszcze w tym roku. 

Odludzie zadebiutuje na PC i konsolach PS4 oraz Xbox One. Nie znamy dokładnej daty premiery, ale wiemy, że gra będzie dostępna w w trzecim kwartale 2020 roku. Odludzie to gra z gatunku survival, z trybem fabularnym na około 15-20 godzin i realnymi warunkami atmosferycznymi mającymi wpływ na rozgrywkę. Zobaczymy w niej także mechaniki typowe dla gier z tego gatunku, takie jak polowanie, tworzenie przedmiotów i budowanie schronienia.

Wyrusz w Bieszczady nie wychodząc z domu

Bohater Odludzia trafił do bieszczadzkich lasów w tajemniczych okolicznościach. Gracze wcielą się w mężczyznę, który musi zawalczyć o przetrwanie i dotrzeć do cywilizacji. Według planów ma być siedemnaście różnych terenów do eksplorowania. 

Jak zapewniają twórcy, będzie to najbardziej realistyczna gra survivalowa w historii. Miejmy nadzieję, bo Odludzie wygląda naprawdę obiecująco.

Źródło:
www.eurogamer.pl/articles/2019-11-19-walka-o-przetrwanie-w-bieszczadach-w-polskiej-grze-odludzie

0.14389204978943