Bolt wygryzie Ubera dzięki sprytnej reklamie?
Bolt wygryzie Ubera dzięki sprytnej reklamie? Bolt wygryzie Ubera dzięki sprytnej reklamie?

Na nazwisko ma Uber. Jeździ Boltem. I prawdopodobnie istnieje naprawdę. Nową ambasadorkę Bolta można zobaczyć na warszawskich billboardach i w internetowych reklamach. 

 Uber jest niewątpliwym gigantem, który zarządza największą flotą do przewozów ludzi na świecie. Wygląda na to, że Bolt chciałby zająć jego miejsce. Jak daleko zdoła się posunąć?

Póki co wypuścił reklamę ze swoją ambasadorką o nazwisku Uber. Wielkimi literami napisał: „Uber jeździ Boltem” oraz: "Uber mówi: pobierz Bolta", a drobnym druczkiem zaznaczył, że chodzi o panią Lidię Uber, chroniąc się tym samym przed ewentualnymi skargami na reklamę. Ale czy na pewno jest bezpieczny?

Reklama rozpęta prawdziwą wojnę

A przynajmniej tak nam się wydaje. Wierzymy, że Uber tak tego nie zostawi i szybko się zrewanżuje. Chętnie popatrzymy na zaciętą walkę o fotel kierowcy.

Wśród ambasadorów Bolta znajdziecie jeszcze Gosię Fischer i Rafała Kamińskiego, którzy też wybrali tę aplikację i przekonują, iż jest to najlepsza z możliwych opcji. Podejrzewamy, że oni raczej nie trafią do odbiorców tak, jak wyżej wspomniana Lidia. „Na nazwisko ma Kamiński. Jeździ Boltem” czy: „Na nazwisko ma Fischer. Jeździ Boltem” nie brzmi tak dobrze, jak w przypadku pani Uber.

Powered by Froala Editor

0.15269708633423