2020: Worms wraca w zmienionej formie pełnej nowej przemocy
2020: Worms wraca w zmienionej formie pełnej nowej przemocy 2020: Worms wraca w zmienionej formie pełnej nowej przemocy

Przygotujcie się na wielki test granic wytrzymałości, w którym wasi najbliżsi przyjaciele znów staną się zagorzałymi wrogami. Brytyjski Team17 wraca ze swoją ukochaną serią gier strategicznych i wprowadza w niej wiele zmian. Klimat nowych Wormsów oddaje nostalgiczny trailer.

Zwiastun być może niewiele zdradza, ale przyjemnie jest wrócić pamięcią do legendarnej dawki animowanej przemocy. Producenci zdradzają, że w nowej odsłonie pojawią się świeże robale i zaskakujące motywy. Póki zostaną zachowane podstawowe pomysły, które sprawiły, że Worms odniósł tak duży sukces, gracze z pewnością nie będą mieli nic przeciwko jeszcze większemu arsenałowi broni powodującej widowiskowe eksplozje. 

Na przestrzeni lat Worms nie odnotował wielkich przemian, choć w 2003 roku zmieniono grafikę 2D na 3D. Obecnie gra wróciła do korzeni 2D, co niewątpliwie wyszło jej na dobre. Team 17 nie poinformował, na jakie platformy trafią nowe Wormsy, ale prawdopodobnie pojawią się na konsolach i być może jako cross-gen. Zatem już wkrótce odbezpieczymy święty granat ręczny i oddamy się bombowej rozgrywce.

źródło: [1]

0.13005208969116