Myślicie, że już nic Was nie zaskoczy? Zobaczcie najdziwniejsze gry na Steamie
Myślicie, że już nic Was nie zaskoczy? Zobaczcie najdziwniejsze gry na Steamie Myślicie, że już nic Was nie zaskoczy? Zobaczcie najdziwniejsze gry na Steamie

Steam to platforma o szerokim spektrum. Można tam znaleźć zarówno ambitne tytuły, jak i te nieco niższych lotów. Zależy, czego się szuka. My poszukaliśmy tych drugich.


Sex With Stalin

Ty, będąc młodym podróżnikiem w czasie, masz okazję poznać jednego z największych dyktatorów w historii - Stalina. Możesz się z nim komunikować, dzielić poradami, a nawet pomóc liderowi osiągnąć światową przewagę. Albo pokazać temu facetowi z wąsami, czym jest prawdziwa miłość.

Shower With Your Dad Simulator 2015

Dzięki tej gierce znów staniesz się dzieckiem. Musisz znaleźć swojego 8-bitowego ojca pod prysznicem pełnym nagich facetów. Czysta zabawa! To całkiem przyzwoita zręcznościówka, której żywotność wynosi tyle, co przeciętna długość prysznica. Co kto lubi. 

Spermination 

Tym razem gra wyścigowa. Czy erotyczna? Nie powiedzielibyśmy. Głównym celem jest tu zrobienie dziecka. Jesteś kroplą nasienia i masz wygrać wyścig. Przygotowujesz swój ładunek, uzbrajasz kroplę i walczysz o przetrwanie. Spiesz się, zwycięży tylko jeden.

Where's My Mommy

Wzruszająca gra o poszukiwaniu matki przez zagubione dziecko. Z tym, że jesteś kupą w jelicie. Spokojnie czekasz sobie na rodzinę i nagle spostrzegasz, że zgubiłeś mamę. Twoim zadaniem jest ją odnaleźć. W środku możesz natknąć się na przedmioty często w jelitach zalegające, jak oczywiście resztki jedzenia, ostre narzędzia, rolka papieru toaletowego czy prezerwatywa.

What’s Under Your Blanket!?

W tej produkcji wcielasz się w dorastającego chłopca, który usilnie próbuje ulżyć sobie pod kocem. Problem jednak w tym, że ciągle przeszkadza mu ktoś z rodziny. Fabuła zahacza o różne miejsca w domu i nie tylko. Tu chodzi przede wszystkim o refleks. A stawka jest wysoka. Chyba nikt nie lubi być nakrywany na robieniu sobie dobrze. 

A Dump in the Dark

Tutaj walczysz z upiornymi wrogami i powstrzymujesz siły otchłani. Od dupy strony, bo to ona Cię prowadzi. Musisz rozwikłać tajemnicę mocy, która w niej zalega. To opowieść wykraczająca poza czas i przestrzeń, w której przyszłość i teraźniejszość łączą się w strumień strachu. Ty masz zmienić przyszłość. Ty i Twoja dupa.

Genital Jousting

To propozycja dla zapalonych (i napalonych), twardych graczy o mocnych nerwach. Wiedziesz tu żywot penisa, niewiele różniący się od prawdziwego życia. Jesteś członkiem gry i członkiem w grze. Połączonym z odbytem. I penetrujesz pozostałe penisy. Możesz zagrać sam albo z kolegami. Wchodzisz w to?

Gay World

Fikcyjne państwo zostało przejęte przez gejów i lesbijki. Grasz jako oficer Gaypolice, który musi aresztować wszystkich normalnych ludzi. Ale nas bardziej urzekło to, że można trafić do więzienia o nazwie GAYLAG, w którym czeka butelka. A do czego może służyć butelka w takim więzieniu?  Oczywiście do siadania.


Źródło:https://store.steampowered.com/


Powered by Froala Editor

0.51631283760071