Wiedźmin 3: Dziki Gon bije rekordy na Steamie. Wszystko za sprawą serialu
Wiedźmin 3: Dziki Gon bije rekordy na Steamie. Wszystko za sprawą serialu Wiedźmin 3: Dziki Gon bije rekordy na Steamie. Wszystko za sprawą serialu

Choć premiera miała miejsce już w 2015 roku, produkcja pobiła właśnie rekord popularności. 

Od premiery tej znanej produkcji studia Projekt RED minęło 4,5 roku. Dzisiaj Wiedźmin 3: Dziki Gon cieszy się największą dotychczas popularnością na Steamie. I nie dość, że został pobity najlepszy wynik z 2016 roku, kiedy debiutował dodatek Krew i Wino, to jeszcze przełamano barierę 93 tysięcy graczy, jak wynika z danych Steam Charts:

Wiedźmin 3: Dziki Gon to dawka około stu godzin porządnej zabawy. Nie jest tajemnicą, że ciągle zgarnia dobre recenzje i aktualnie kosztuje nieduże pieniądze. W promocji na Steam podstawową wersję kupisz za 29,99 złotych, a jak dorzucisz piętnastaka, będziesz mógł nabyć a Game of the Year Edition.

Z której strony by na to nie spojrzeć, dosłownie z każdej można się doszukać serialowego wkładu. I choć produkcja ta ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników, to bez wątpienia zachęciła fanów (bądź przyszłych fanów) Wiedźmina do zagrania w grę. Według nas nie robili tego tylko po to, by poznać czy przypomnieć sobie historię Geralta i innych, ale też po to, aby móc porównać serial do gry. A jak w porównaniu wypadają, niech każdy odpowie sobie sam.

Premiera drugiego sezonu netfliksowego Wiedźmina została zapowiedziana na rok 2021, ale prace nad nim mają dopiero ruszyć. Będziecie oglądać?


Powered by Froala Editor

0.81629800796509