Chcesz zagrać w polskie średniowieczne GTA? Dorzuć się kilkoma dolarami!
Chcesz zagrać w polskie średniowieczne GTA? Dorzuć się kilkoma dolarami! Chcesz zagrać w polskie średniowieczne GTA? Dorzuć się kilkoma dolarami!

Jak to jest ukraść konia zamiast beemki?

Na to pytanie odpowie polska wersja GTA przeniesiona w okrutne czasy Średniowiecza, potraktowane z bardzo dużym przymrużeniem oka. Twórcy gry Rustler aka Grand Theft Horse (Zuchwała Kradzież Konia) zbierają na Kickstarterze środki na jej produkcję. Zobaczcie, co nas czeka, jeśli kwota crowdfundingowa dobije do 25 tysięcy dolarów. 

25 tysięcy to niewysoka suma jak na tego typu grę. Obecnie jest już prawie 18 000 dolarów, ale do końca zbiórki pozostało jeszcze 16 dni. Jeśli chcecie kupić średniowieczne GTA w niższej cenie, można skorzystać z opcji wsparcia twórców za 20 dolarów - 33% zniżki.

Inne warianty przewidują dostęp w ciągu 48 godzin do grywalnej wersji alfa przy wpłacie 25 dolarów. Przy wsparciu wynoszącym 50 dolarów otrzymacie zwielokrotnione pakiety na kilka kopii gry, możliwość zaprojektowania postaci na bazie przesłanego zdjęcia, czy pojawienie się waszego logo na początku wczytywania gry, a dodatkowo cyfrowe artbooki i fachowe lekcje władania mieczem w Warszawie.

Każdy wpłacający otrzyma podziękowanie w napisach końcowych. Kopie cyfrowe gry mają pojawić się w październiku tego roku. Wybierzcie wysokość swojego wsparcia tutaj Rustler
i zanurzcie się w jesień Średniowiecza!

źródło: wp.pl 

0.36742186546326