10 seksualnych absurdów prawa w USA
10 seksualnych absurdów prawa w USA 10 seksualnych absurdów prawa w USA

Pewnie słyszałeś, że w Stanach zdarzają się absurdy prawne. Często bywa tak, że prawo zmienia się w zależności od stanu. Niekiedy nie do końca wiadomo, że się granicę przekroczyło, a tym bardziej, że popełniło się przestępstwo. I to jeszcze tak absurdalne.

Umówmy się, tutaj nie jest tak, że prawo idzie w parze z moralnością, sumieniem czy też wewnętrznym przeświadczeniem, że tak po prostu nie wolno. Ależ skąd. Tu zakazuje się takich rzeczy, o których w życiu byś nie pomyślał, że w ogóle można zrobić, a co dopiero zabronić. Szczególnie na płaszczyźnie seksualnej.

Nie wierzysz?

W stanie Massachusetts nie możesz uprawiać seksu z zawodnikami rodeo i clownami, jeśli w pobliżu są konie. Musisz najpierw zwierzęta przegonić lub odejść w ustronne miejsce i upewnić się, że nie ma tam żadnego konia. Wtedy możesz zacząć rodeo. Uważaj jednak na clownów w cywilu, bo popełnisz przestępstwo zupełnie niechcący.

W Minnesocie mężczyźni mają zakaz uprawiania seksu z żywą rybą. O martwej nie wspomniano. O kobietach również.

Mało tego, w Stanie Datona Beach na Florydzie zabronione jest molestowanie seksualnie kontenera na śmieci. Czy brak oporu jest równoznaczny z wyrażaniem zgody, tego już Ci  nie powiemy.

Z kolei w Bakersville w Kaliforni, jeśli jesteś kobietą, masz zakaz uprawiania seksu z diabłem bez użycia prezerwatywy. I słusznie. Bóg jeden wie, co kryje w sobie diabelskie nasienie.

Kolejny dziwny zakaz możesz spotkać w miasteczku Connorsville w Wisconsin. To właśnie tam mężczyzna nie może strzelać z pistoletu w chwili, gdy jego partnerka przeżywa orgazm. Pojawia się pytanie, czy tylko wówczas, gdy przeżywa go z nim.

Ponadto w Ames mąż nie może wypić więcej niż 3 łyki piwa, gdy po stosunku leży z żoną w łóżku lub trzyma ją w ramionach. Wygląda na to, że najlepiej wypędzić kobietę od razu po.

W Teksasie seks oralny lub analny w wykonaniu dwóch mężczyzn jest  uznawany za sodomię. Co więc im pozostaje? Ta opcja jest dla par damsko-męskich całkowicie dopuszczalna i zgodna z prawem.

W Harrisburg w stanie Pensylwania nie wolno uprawiać seksu z kierowcą ciężarówki w budce do pobierania opłat za przejazd autostradą. Jeśli więc przyszło ci to do głowy, powinieneś wybrać inne miejsce. Albo innego partnera.

Jeśli lubisz panie w lakierkach, nie jedź do Cleveland w Ohio. Panuje tam zakaz noszenie tego rodzaju obuwia przez kobiety. Wynika to z ryzyka, że mężczyźni mogliby zobaczyć w ich odbiciu coś, czego owe kobiety sobie nie życzą, żeby widzieli. 

Ciekawostką jest, że zgodnie z prawem obowiązującym od 1998 roku w Alabamie, istnieje zakaz sprzedaży jakiegokolwiek urządzenia do stymulowania narządów płciowych człowieka.

Powered by Froala Editor

0.1344108581543