10 mocnych dowcipów, dzięki którym staniesz się gwiazdą lub wylecisz przez okno
10 mocnych dowcipów, dzięki którym staniesz się gwiazdą lub wylecisz przez okno 10 mocnych dowcipów, dzięki którym staniesz się gwiazdą lub wylecisz przez okno

Generalnie czarne dowcipy nie są dla każdego. Zwłaszcza te sytuacyjne. Wymagają znajomości kontekstu, reakcji na otoczenia oraz co najważniejsze - świadczą o tym, jak bardzo pokręcony musi być i ten, który opowiada i ci, którzy zarykują się podczas słuchania makabresek.

Przedstawiamy wam 10 mocnych żartów, które albo wyniosą cię do rangi wieczoru, albo wyniosą cię z imprezy.

1.
"Kiedy widzę imiona kochanków wyryte na drzewie, nie wydaje mi się to urocze ani romantyczne. Raczej dziwi mnie, że praktycznie każdy zabiera na randki nóż."
2.
"Nienawidzę podwójnych standardów. Kiedy spalę zwłoki w krematorium jestem wartościowym człowiekiem okazującym zrozumienie i szacunek wobec zmarłego. Ale kiedy zrobię to samo w domu usłyszę, że niszczę dowody."
3.
"Pewnego dnia postanowiłem odwiedzić mój dom z dzieciństwa. Zapytałem mieszkańców, czy mogę wejść do środka, bo poczułem nostalgię. Niestety gniewnie odmówili mi i zatrzasnęli drzwi przed nosem. Mówię wam, moi starzy są okropni!"
4.
"Dwóch myśliwych poluje w lesie. Nagle jeden z nich pada. Jego towarzysz dzwoni pod numer 112. „Mój przyjaciel nie oddycha” – krzyczy do telefonu. "Co zrobić?" „Odpręż się” – mówi operator. „Najpierw upewnijmy się, że nie żyje”. Zapada cisza, a potem słychać strzał. Facet wraca do telefonu i mówi: „OK, co teraz?”
5.
"Żona powiedziała mi, że jak w końcu nie odejdę od komputera, przywali mi w łeb klawiaturą. Spoko, jak każda kobieta dramatyzuje i m,.nbziyoao78yv87dfaoyuofaytdf."
6.
"Jaka jest najgorsza kombinacja chorób? Alzheimer i biegunka. Biegniesz, ale nie pamiętasz gdzie."
7.
"Śmieci jednego człowieka są skarbem innego człowieka. Cudowne powiedzenie, ale brzmi okropnie, gdy ktoś w ten sposób mówi ci ,że jesteś adoptowany."
8.
"Wczoraj rano zdjąłem z dachu moją teściową. Mówię wam, byycie snajperem jest zajebiste!".
9.
"Lekarz dał mi rok życia, więc go zastrzeliłem. Sędzia dał mi 15 lat. Problem rozwiązany."
10.
"Jak nazywa się czynność, kiedy sierota robi sobie selfie? Zdjęcie rodzinne."

0.13707113265991