Producent hot dogów poszukuje kierowców kiełbaskowozu. Spiesz się, liczba miejsc ograniczona!
Producent hot dogów poszukuje kierowców kiełbaskowozu. Spiesz się, liczba miejsc ograniczona! Producent hot dogów poszukuje kierowców kiełbaskowozu. Spiesz się, liczba miejsc ograniczona!

Każdy kocha hot dogi. Nie znamy nikogo, kto odmówiłby zjedzenia pysznej kiełbasy w bułce z dodatkami. Szczerze powiedziawszy marzymy o pracy, która wiązałaby się z nieustannym przebywaniem w otoczeniu tego przysmaku.

I dla takich jak my pasjonatów firma Oscar Mayer stworzyła specjalne stanowisko: Hotdogger!
Hottdoger to kierowca kiełbaskobusu, który w ciągu sezonu przejedzie przeszło 32 tysiące kilometrów, zajedzie do minimum 40 miast i weźmie udział w blisko półtora tysiącu wydarzeń.
Kiełbaskowóz jest jedyny w swoim rodzaju i sam w sobie stanowi atrakcję każdego wydarzenia!

Oscar Mayer czeka do końca stycznia na zgłoszenia od osób, które chcą być nie tylko ambasadorem hot dogów, ale muszą być pozytywne, rzecz jasna towarzyskie, zorganizowane i rzecz jasna ogarnięte w social mediach, bo przecież ktoś robić ten marketing hot rod, przepraszamy, hot dog tournee musi. 

Niestety ogłoszenie dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych.

W trasę ruszy dwunastu wybrańców. Zanim ruszą w trasę, zostaną poddani dwutygodniowemu szkoleniu, w trakcie którego nastąpi intensywny coaching, czyli krótko mówiąc, fachowe pranie mózgu oraz mentoring, czyli jeszcze większe pranie mózgu. Dlatego też dobrze byłoby, gdybyś najlepiej był studentem, bo rozumiesz - jesteś jeszcze na tyle niedoświadczony zawodowo, że można wcisnąć ci każdą bzdurę.

Wybrani kiełbasiarze mają gwarantowaną pensję podstawową w wysokości 35 600 usd oraz tygodniową dietę 150 dolców przeznaczoną na posiłki. Oprócz tego firma gwarantuje opiekę zdrowotną i 18 dni płatnego urlopu.

Ed Roland z Oscara Mayera tak reklamuje pracę marzeń:

„Tytuł Hotdoggera to rzadkie i pożądane stanowisko, charakterystyczne dla osób poszukujących przygód i niepowtarzalnych wrażeń”, ponieważ „statystycznie rzecz biorąc, więcej osób odwiedziło kosmos, niż jeździło Wienermobilem! Jesteśmy dumni, że możemy powitać kolejną ekipę, która będzie w dalszym ciągu podtrzymywać tradycję wywoływania uśmiechu i dostarczania dobrej zabawy fanom w całych Stanach Zjednoczonych”.

0.09722900390625