W sieci krąży nagranie z kolumną Służby Ochrony Państwa. Internauci nie szczędzą słów krytyki
W sieci krąży nagranie z kolumną Służby Ochrony Państwa. Internauci nie szczędzą słów krytyki W sieci krąży nagranie z kolumną Służby Ochrony Państwa. Internauci nie szczędzą słów krytyki

Sznur rządowych samochodów w asyście policji jechał niemal środkiem drogi z zawrotną prędkością. Auta z przeciwnego pasa musiały zjechać na pobocze.

Przejazd kolumny SOP został zarejestrowany 9.12.2019 roku o godzinie 13:50 na drodze krajowej 74, pomiędzy Janowem Lubelskim a Frampolem. Poza włączoną standardową sygnalizacją pojazdów uprzywilejowanych, samochody migały światłami, dając znaki jadącym z naprzeciwka. A siedzący z tyłu pomachał nawet lizakiem.

Filmik nagrany przez jednego z kierowców trafił na YouTube i Wykop, gdzie zgarnął raczej niepochlebne opinie. A niektóre trochę jakby pochlebne.

Z drogi polskie chamy! Szlachta jedzie!” - tak brzmiał jeden z popularniejszych komentarzy. Trzeba przyznać, że dosyć trafny, bo kolumna uprzywilejowana. Byli więc i tacy, którzy bronili, tłumacząc, że spychanie na pobocze aut jadących z przeciwka ma zapobiec możliwości zderzenia z pojazdem, w którym znajduje się osoba ochraniana. Padło również pytanie, co zrobić w sytuacji, kiedy nie ma gdzie zjechać. Albo nie ma jak, a po prawej znajdują się piesi lub rowerzyści. Nie mogło także zabraknąć stwierdzenia, że na filmiku zostało udokumentowane przestępstwo. Jak Wy to widzicie?


Powered by Froala Editor

0.13683485984802